LUOYANG KEDA OFFICE FURNITURE CO., LTD

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny LUOYANG KEDA OFFICE FURNITURE CO., LTD profil firmy
  • Chiny LUOYANG KEDA OFFICE FURNITURE CO., LTD profil firmy
  • Chiny LUOYANG KEDA OFFICE FURNITURE CO., LTD profil firmy
  • Chiny LUOYANG KEDA OFFICE FURNITURE CO., LTD profil firmy
  • Chiny LUOYANG KEDA OFFICE FURNITURE CO., LTD profil firmy
  • Chiny LUOYANG KEDA OFFICE FURNITURE CO., LTD profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
Ilość pracowników: 200~300
Coroczne wyprzedaże: 8000000-9000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 50% - 60%
Wprowadzenie

Luoyang Keda Office Furniture Co., Ltd., z siedzibą w Luoyang w Chinach, to profesjonalna i odpowiedzialna fabryka z szeregiem zaawansowanych urządzeń, takich jak późniejsza maszyna do cięcia, giętarka CNC, automatyczna linia do malowania proszkowego i tak dalej.


Zaangażowany w badania, rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis wszelkiego rodzaju stalowych mebli biurowych o wytrzymałości stalowej szafki, stalowej szafki, stołu biurowego, regału magazynowego, półki na książki i tak dalej.Poświęcony ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsłudze klienta, nasz doświadczony personel jest zawsze dostępny, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta.Dbać o to, na czym ci zależy;nawet troska o to, czego Państwo nie dotyczy, to nasza zasada obsługi z propozycją, aby nasz klient czuł się komfortowo i oszczędził kłopoty.


Ponadto uzyskaliśmy certyfikaty GB / T19001: 2008 i ISO9001, ISO14001, co sprawia, że ​​nasze produkty nie tylko dobrze sprzedają się we wszystkich miastach w Chinach, ale także są eksportowane do wielu krajów i regionów na całym świecie, takich jak Australia, Europa, USA, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka itp. Zamówienia OEM i ODM są również mile widziane.Niezależnie od tego, czy wybierasz aktualny produkt z naszego katalogu, czy szukasz pomocy technicznej dla swojej aplikacji, możesz w każdej chwili przesłać nam szczegółowe zapytanie.

Historia

Meble biurowe Keda założone w 2007 roku, jest profesjonalnym producentem stalowych mebli biurowych z siedzibą w Luoyang w prowincji Henan.Od samego początku nasza fabryka nastawiona jest na produkcję i eksport wyrobów.Od ponad 9 lat firma Keda Furniture tworzy globalną sieć sprzedaży w ponad 60 krajach.Do tej pory mamy trzy fabryki i jedną firmę handlową dla lepszego rozwoju.Będziemy stale wprowadzać nowe i zaawansowane technologicznie meble, aby pozostać w czołówce branży.

 

Chiny LUOYANG KEDA OFFICE FURNITURE CO., LTD profil firmy 0

Usługa

Posiadamy trzy rodzaje działów obsługi sprzedaży: obsługa przedsprzedażna, obsługa średnioterminowa i obsługa posprzedażna.

 

1. Dział obsługi przedsprzedażowej.Zespół będzie pozostawał on-line 24x7 godzin, aby klient mógł zapewnić szczegółową obsługę produktów.

 

2. Średni dział obsługi sprzedaży.Zespół będzie nie tylko kontrolował proces produkcji, sprawdzał jakość i szczegóły opakowania, ale także sprawdzał ładowanie towarów dla naszych klientów.

 

3. Dział obsługi posprzedażowej.Zespół zajmie się opiniami i opiniami terminowo i skutecznie, a następnie złoży raport do QC.Następnie postarają się jak najlepiej rozwiązać problem.Chcielibyśmy również co miesiąc aktualizować informacje o naszych nowych produktach dla klientów.

Nasz zespół

Zespół sprzedaży

 

Chiny LUOYANG KEDA OFFICE FURNITURE CO., LTD profil firmy 0

 

Zespół posprzedażny